Rezerwacja
young beautiful girl applying concealer with fingers under her eyes on white backgeound

Dostępne metody rewitalizacji skóry, takie jak mezoterapia igłowa stymulatorami tkankowymi,  powodują jej pogrubienie, napięcie i wzmocnienie. Pozwalają także na zmniejszenie zasinień, podkówek i cieni pod oczami oraz na zmniejszenie obrzęków i worków pod oczami. Nie bez znaczenia estetycznego jest również możliwość poprawy jakości naskórka i likwidacji drobnych przebarwień.

Dla kogo jest zabieg rewitalizacji okolic oczu?

Zabiegi rewitalizacji okolic oczu polecane są osobom, które skarżą się na cienką i zwiotczałą skórę powiek, cienie pod oczami, zasinienia wokół oczu, ciemne podkówki, worki pod oczami oraz zmarszczki mimiczne w okolicy oczu – w kącikach oczu (tzw. kurze łapki) oraz na dolnej powiece.

Zabiegi rewitalizacji okolic oczu są szczególnie wskazane u osób narażonych na negatywny wpływ takich czynników, jak: zanieczyszczone powietrze, palenie tytoniu (czynne lub bierne), alkohol, niewłaściwa dieta, stres, mała ilość snu czy nadmierna ekspozycja na światło słoneczne.

Jakie preparaty?

Rewitalizacja okolic oczu

Skóra wokół oczu starzeje się najszybciej, dlatego wymaga delikatnej pielęgnacji. Wyposażona jest w niewielką liczbę gruczołów łojowych, co w połączeniu z faktem, że tkanka podskórna tej okolicy jest bardzo słabo rozwinięta, powoduje dosyć szybkie wiotczenie skóry, zmianę jej kolorytu oraz wczesne pojawienie się zmarszczek, zasinień i skłonności do opuchnięć. 

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje szerokim wachlarzem małoinwazyjnych zabiegów mogących poprawić wygląd okolicy oczu oraz jakość i strukturę skóry.

  • Rodzaj stymulatora dobieramy indywidualnie do każdej pacjentki/ pacjenta!
Rewitalizacja okolic oczu450-490 zł
.

Kontakt

Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Kornela Makuszyńskiego 4c
41-218 Sosnowiec
Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Ewa Witnicka