young beautiful girl applying concealer with fingers under her eyes on white backgeound

Dostępne metody rewitalizacji skóry, takie jak mezoterapia igłowa stymulatorami tkankowymi,  powodują jej pogrubienie, napięcie i wzmocnienie. Pozwalają także na zmniejszenie zasinień, podkówek i cieni pod oczami oraz na zmniejszenie obrzęków i worków pod oczami. Nie bez znaczenia estetycznego jest również możliwość poprawy jakości naskórka i likwidacji drobnych przebarwień.

Dla kogo jest zabieg rewitalizacji okolic oczu?

Zabiegi rewitalizacji okolic oczu polecane są osobom, które skarżą się na cienką i zwiotczałą skórę powiek, cienie pod oczami, zasinienia wokół oczu, ciemne podkówki, worki pod oczami oraz zmarszczki mimiczne w okolicy oczu – w kącikach oczu (tzw. kurze łapki) oraz na dolnej powiece.

Zabiegi rewitalizacji okolic oczu są szczególnie wskazane u osób narażonych na negatywny wpływ takich czynników, jak: zanieczyszczone powietrze, palenie tytoniu (czynne lub bierne), alkohol, niewłaściwa dieta, stres, mała ilość snu czy nadmierna ekspozycja na światło słoneczne.

Jakie preparaty?

W naszym gabinecie medycyny estetycznej, do rewitalizacji okolic oczu, stosujemy biostymulatory tkankowe:

Rewitalizacja okolic oczu

Skóra wokół oczu starzeje się najszybciej, dlatego wymaga delikatnej pielęgnacji. Wyposażona jest w niewielką liczbę gruczołów łojowych, co w połączeniu z faktem, że tkanka podskórna tej okolicy jest bardzo słabo rozwinięta, powoduje dosyć szybkie wiotczenie skóry, zmianę jej kolorytu oraz wczesne pojawienie się zmarszczek, zasinień i skłonności do opuchnięć. 

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje szerokim wachlarzem małoinwazyjnych zabiegów mogących poprawić wygląd okolicy oczu oraz jakość i strukturę skóry.

STYMULATORY TKANKOWE okolice oczuCena
Sunekos 200290 zł
Nucleofill Soft390 zł
Vitaran349 zł
.

Kontakt

Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Kornela Makuszyńskiego 4c
41-218 Sosnowiec